Saturday, July 20, 2024

Abissnet Superiore-Sot tre sfidat e fundit të javës së 17-të. Kryendeshja, Tirana-Vllaznia luhet në “Selman Stërmasi”, ora 13:30

Lexo

Dy ndeshjet e para të javës së 17-të të kategorisë Abissnet Superiore janë luajtur dje Dinamo-Egnatia 1 me 2 dhe Kukësi-Partizani 1 me 1.  Ndërkohë, sot në program janë edhe tre çiftet e tjera dhe të fundit për ketë janë me këtë calendar: Tirana-Vllaznia, Erzeni-Teuta dhe Skënderbeu-Laçi.

Në orën 13:30 në program janë dy ndeshjet e para,  kryendeshja Tirana-Vllaznia, që do të luhet në “Selman Stërmasi” dhe Erzeni-Teuta e planifikuar të luhet në “Niko Dovana”. Ndërkohë, Skënderbu-Laçi për ballen në stadiumin “Skënderbeu” duke filluar nga ora 17:00.

Kalendari i ndeshjeve-java e 17-të Superiore

Dje

Kukësi-Partizani 1-1

Dinamo-Egnatia 1-2

Sot

Tirana-Vllaznia, ora 13:30

Erzeni-Teuta 13:30

Skënderbeu-Laçi 17:00

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img