Broja, te Interi për të zëvendësuar Lulakun

Lexo

Armano Broja, mund të jetë zëvendësuesi ideal i Lulakut. Lajmi në fjalë është bërë i ditur në mediet italiane. Me huazimin e Brojës, drejtuesit zikaltër duan të shohin edhe reagimin e sulmuesit pas dëmtimit të gjatë, si dhe përshtatjen e tij me skuadrën dhe kampionatin. 21-vjeçari ka nevojë për minuta dhe Interi është i gatshëm t’ja jape, teksa lojtari pëlqehet nga dyshja Marota-Ausilio.

Me shumë gjasa Lukaku do të rikthehet në radhët e Çelsit, ndërsa Xheko ende nuk ka rinovuar kontratën e tij, teksa huazimi i Brojës, do të ishte ideali, për të formuar dyshen e sulmit me Lautaro Martinez.

 

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -