Monday, May 20, 2024

Dinamo interesohet per Gurin. Shkodrani mund te vishet blu, kontakte me drejtorin sportiv Haris Fakiç

Lexo

 

Sindrit Guri mund ti bashkohet Dinamos ne kete merkato vere. Sulmuesi shkodran i dha fund aventures se tij ne Turqi dhe tashme mund te vije ne kryeqytet per te perfaqesuar 18 here kampionet e vendit. Sipas burimeve pran “Veriu Sport” emri i tij eshte lakuar ne ambientet e klubit kryeqytetas pa dashur te japin detaje te tjera.

Edhe pse deshira e lojtarit eshte te vijoje karrieren jashte vendit nuk do te jete çudi nese edicionin e ri e shohim te luaj ne Shqiperi. Eksperienca e disa viteve me pare me Kukesin mund ti sherbeje qe te beje mire edhe me Dinamon.

Pritet te shihet se çdo te ndodhe teksa emri i tij eshte lakuar edhe te Partizani. He per he tek te kuqte nuk ka asgje konkrete pasi te gjithe jan te perqendruar ne ndeshjet e Kupave te Europes.

Fatos LAMAJ

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img