Thursday, April 18, 2024

E nisi titullar, Rei Manaj i pakënaqur me paraqitjen e skuadrës në tërësi: Duhet të përmisohemi në ndeshjet e ardhshme

Lexo

Prononcimi i sulmuesit të kombëtares, Rei Manaj, pas ndeshjes miqësore, Shqipëri-Kili, 0-3

“Ndeshja nuk vajti siç e kishim përgatitur. Kili ka lojtarë të mirë. Tani euforia e kualifikimit në Europian ka mbaruar, duhet të stërvitem që në ndeshjen e ardhshme të japim edhe më shumë

Nuk ishte çështje emocionesh, nuk na doli loja. Tani të stërvitmi, të shohim rastin tjetër me ndeshjen në Suedi.

Besoj se e kishim përgatitur ndryshe ndeshjen dhe stili i Kilit që beri presion lart, na pengoi pak se kishim distancë nga mesfushorët. Por besoj se trajneri do na tregojë video ne ditët në vijim. Duhet të përmirësohemi, të lëmë llafet dhe asgjë tjetër”, tha Manaj për “SuperSport” pas ndeshjes.

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img