Sunday, April 14, 2024

Fagu debuton me barazim, Teuta-Tirana nuk prodhon fitues

Lexo

Nuk prodhoi fitues sfida mes Teutës dhe Tiranës, e vlefshme për çerekfinalen e Kupës së Shqipërisë.

Ndeshja u mbyll na barazim pa gola. Ndonëse rastet për shënim nuk munguan, asnjëra nuk skuadrat nuk ia doli ta dërgojë topin në rrjetë.

Një debutim me barazim për trajnerin e ri të Tiranës, Erbim Fagu, i cili ditën e sotme pasoi Julian Ahmatajn në stol.

Ndeshja e kthimit në Kupë, do të luhet pas dy javësh në kryeqytet.

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img