Friday, May 24, 2024

Formacionet zyrtare, Partizani-Erzeni

Lexo

Partizani dhe Erzeni luajnë sot në 17:45 për javën e katërt në Superligë. Sfida e “Elbasan Arena” pritet me interes nga të kuqtë, që kërkojnë të thellojnë shkëputjen nga ndjekësit më të afërt.

Nga ana tjetër, Erzeni është skuadra e vetme që nuk ka pësuar gol në tre javët e para të Superligës. Si Colella dhe Kapllani kanë zbardhur rrështimet në fushë.

Formacionet zyrtare:

Partizani: Rexhepi, Hadroj, Bitri, Sota, Atanaskovski, Rrapaj, Telushi, Murataj, Da Silva, Cara, Skuka Trajner: Giovanni Colella

Erzeni:Xhika,Iljazi,Krasniqi,Sadiki,Peposhi,Alan,Mehmeti,Kahrimanovic,Ademi, Nonato,Kadriu Trajner: Xhevahir Kapllani

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img