Sunday, April 14, 2024

Vukicevic në situatë të vështirë, Laçi humbet me Bylis në shtëpi

Lexo

Laçi ka humbur ndaj Bylis në shtëpi me shifrat 0-1. Sfida e vlefshme për javën e 4 e Superligës. Një gol i realizuar nga Trumçi në minutën e 59. Humbja e dytë radhazi kjo për kurbinasit që vjen në fushën e tyre pasi një javë më parë ishte Egnatia që fitonte me të njëjtin rezultat 0-1.

Vukicevic tashmë ndodhet në një situatë jo të mirë pasi mungesa e rezultateve mund të vërë në diskutim të ardhmen në krye të pankinës së Laçit. Bellai ka rikthyer dhe një herë te fitorja ekipin e Bylisit pas humbjes në javën e shkuar ndaj Partizanit.

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img