Sunday, May 26, 2024

Futboll Kategoria e parë-Java e 11-të në dy ditë, e shtunë dhe të diele

Lexo

Në ndryshim nga kategoria Superiore që në javën e 19-të i luajti të gjitha ndeshjet, kushtet e vështira të motit dhe dëbora e rënë bëri që kategoria e parë e futbollit shqiptar të mos i zhvillonte ndeshjet e javës së 11-të. Ashtu siç u muar vendimi nga FSHF, ndeshjet në fjalë u shtynë për këtë fundjavë. Me këtë rast, po nga institucioni i Federatës Shqiptare të Futbollit mësohet zyrtarisht axhenda e kësaj jave, ndeshjet e së cilës do të luhen në dy ditë, të shtunë dhe të diele, 20 dhe 21 shkurt 2021.

Grupi A
E shtunë 13:30,
Besëlidhja-Partizani B. E diel 13:30 Korabi-Veleçiku, Burreli-Vora

Grupi B
E shtunë 13:30
Lushnja-Egnatia. E diel 13:30 Elbasani-Tomori, Pogradeci-Besa

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img