Wednesday, February 21, 2024

Herald Marku gati për një aventurë të re jashtë Shqipërisë

Lexo

Mesfushori Herald Marku, një nga të larguarit e Vllaznisë në këtë sezon, ishte prej kohësh në bisedime të bashkohej me skuadrën e Dinamos, por me sa duket planet për të kanë marrë drejtim tjetër dhe pritet që së shpejti të transferohet te një ekip tjetër.

Sipas “Panorama Sport”, 27-vjeçari është gati për një aventurë të re jashtë Shqipërisë i cili pritet të firmosë me skuadrën e UTA Arad në Rumani.

UTA Arad është një klub që është mësuar të ketë shqiptarë në skuadër, pas Idriz Bathës dhe Erjon Hoxhallarit.

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img