Tuesday, July 23, 2024

Hidhet shorti për “Abissnet Superiore”, ja ndeshjet nga java e parë tek e nënta

Lexo

Është hedhur shorti për alendarin e kampionatit “Abissnet Superiore 2023-2024” dhe ai i “Kategorisë së Parë 2023-2024”.

Ashtu sikurse është bërë e ditur edhe më herët, kampionati “Abissnet Superiore” do të nisë më 19 gusht 2023 dhe është planifikuar të mbyllet me 11 maj 2024. Ndërsa kampionati i “Kategorisë së Parë” është programuar të nisë më 2 shtator dhe të mbyllet më 8 maj.

Java e Parë

Partizani-Teuta
Laçi-Erzeni
Egnatia-Skënderbeu
Vllaznia-Kukësi
Dinamo-Tirana

Java e dytë

Teuta-Tirana
Skënderbeu-Dinamo
Kukësi-Egnatia
Erzeni-Vllaznia
Partizani-Laçi

Java e tretë

Laçi-Teuta
Vllaznia-Partizani
Egnatia-Erzeni
Dinamo-Kukësi
Tirana-Skënderbeu

Java e katërt

Teuta-Skënderbeu
Kukësi-Tirana
Erzeni-Dinamo
Partizani-Egnatia
Laçi-Vllaznia

Java e pestë

Vllaznia-Teuta
Egnatia-Laçi
Dinamo-Partizani
Tirana-Erzeni
Skënderbeu-Kukësi

Java e gjashtë

Teuta-Kukësi
Erzeni-Skënderbeu
Partizani-Tirana
Laçi-Dinamo
Vllaznia-Egnatia

Java e shtatë

Egnatia-Teuta
Dinamo-Vllaznia
Tirana-Laçi
Skënderbeu-Partizani
Kukësi-Erzeni

Java e tetë

Teuta-Erzeni
Partizani-Kukësi
Laçi-Skënderbeu
Vllaznia-Tirana
Egnatia-Dinamo

Java e nëntë

Dinamo-Teuta
Tirana-Egnatia
Skënderbeu-Vllaznia
Kukësi-Laçi
Erzeni-Partizani

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img