Sunday, February 25, 2024

Humbi në limitin e ndeshjes, zëvendëstrajneri i Kukësit Oltion Kërnaja, akuza ndaj arbitrimit

Lexo

Prononcimi i zëvendëstrajnerit të Kukësit Oltion Kërnaja, pas humbjes me  Tiranën, 3-2

“Keqardhje se si shkoi ndeshja, e dominuam komplet. Dolëm me karton të kuq me vetëm tre faulle të lojtarit tonë, ndërsa kapiteni i ekipit kundërshtar ka bërë mbi 16 faulle dhe asnjë i verdhë.

Është e disata herë që ndëshkohemi në mënyrë të tillë nga arbitrat. Si nuk ndikoi në rezultat kur luan 10 kundër 11? Nëse do të ishte 10 kundër 10…”, deklaroi për “MCN” Kërnaja në mbyllje të ndeshjes.

 

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img