Thursday, April 18, 2024

Humbja 0-3 me Kilin, mesfushori kuqezi, Ylber Ramadani, i kërkon falje tifozëve për këtë paraqitje Premton rikthimin te fitorja

Lexo

Prononcimi i mesfushorit kuqezi Ylber Ramadani, pas ndeshjes, Shqipëri-Kili 0-3

“Normalisht 3 gola janë shumë, por ne do të punojmë dhe të vazhdojmë që të mos marrim kaq shumë gola se janë shumë për një skuadër si ne. Në nxorrëm mësime për të ardhmen pasi Kili është një skuadër me nivel tyë lartë edhe në Europian janë kështu. Tifozët kanë të drejtë se na suportojnë dhe duhet ti shpërblejmë me lojë dhe rezultat të mirë. Goli i parë erdhi shumë shpejt dhe pastaj 15 minutat e para ishim me frikë, goli i dytë e mbylli ndeshjen. Nxorrëm shumë mësime se të humbësh 3-0 është një rezultat jo i favorshëm dhe i kërkojmë falje tifozëve. Jam gjithmonë që mbaj balancën por arbitri më ndëshkoi shpejt dhe më bëri që të dal shpejt nga loja dhe trajneri më tha që mos të rrezikoj që të ndëshkohem me karton të kuq”, tha ai për “Klan TV”.

 

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img