Sunday, February 25, 2024

Ish kapiteni kuqeblu Erdenis Gurishta, vjen nga Bullgaria për të shijuar fitoren e Vllaznisë ndaj Tiranës

Lexo

Mbrojtësi Erdenis Gurishta, kishte udhëtuar nga Bullgaria drejt Shqipërisë, për të ndjekur Vllazninë ndaj Tiranës në kryeqytet.

Për MCN TV, Gurishta deklaroi se Vllaznia do të jetë në katërshen e parë, ndërsa shtoi se mbrojtja ka nevojë për përmirësime.

Kam ardhur pikërisht për të ndjekur Vllazninë dhe më vjen mirë që isha me fat. Mendoj se Vllaznia do të jetë në katër vendet e para. Të jem i sinqertë, mbrojtja ka nevojë për përmirësime dhe po tregojnë formë të mirë.

Edhe vitin e kaluar, kishim probleme, por me Tiranën kemi bërë më mirë. Me Tiranën japin më shumë, sepse motivohen.

 

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img