Kalendari i plotë i Vllaznisë për sezonin 2021-2022

Lexo

“Dritë jeshile” për korçarët, Skënderbeu mund Egnatian, dhe këmben vendet me rrogozhinasit

Tre pikë të arta për Skënderbeun të fituara përballë një kundërshtari direkt për mbijetese si Egnatia do të thotë...

I dha fitoren Vllaznisë, Latifi i kënaqur që po shënon dhe kontribuon në fitoret e skuadrës

Ndonëse, akoma nuk është në parametrat e duhur fizik, për shkak të një dëmtimi që ka pasur që në...

Daja i pakënaqur me rezultatin, por vlerëson reagimin e Partizanit në pjesën e dytë, thumbon Vllazninë për vonesën e lojës…

Është larguar me humbje nga Shkodra, dhe natyrisht që është i pakënaqur nga rezultati. Pasi, sipas tij, gjatë pjesës...

Sot është hedhur shorti i Superligës për sezonin 2021-2022.
Vllaznia do ta fillojë këtë kampionat në transfertë kundër Laçit.
Derbi i Shqiperisë kundër Tiranës do të luhet në javën e 7-të.
Ja kalendari i plote:

Java 1: Laçi – Vllaznia
Java 2: Vllaznia – Teuta
Java 3: Partizani – Vllaznia
Java 4: Skenderbeu – Vllaznia
Java 5: Vllaznia – Dinamo
Java 6: Kukesi – Vllaznia
Java 7: Vllaznia – Tirana
Java 8: Egnatia – Vllaznia
Java 9: Vllaznia – Kastrioti

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -