Monday, July 22, 2024

Kategoria e Parë-Java e 19-të/Luhen sot pesë ndeshjet e javës së 19-të. Nesër, kryendeshgja Elbasani-Flamurtari

Lexo

Kategoria e Parë do të ngrejë sot siparin e javës së 19-të. 10 ekipe do të zbresin në fushë në kërkim të 3 pikëve. Të pesta këto sfida do të startojnë në të njëjtën kohë në orën 13:30.

Luzi do të luajë në transfertën e vështirë të Fierit përballë Apolonisë. Miqtë do të kërkojnë pikë me doemos pasi ndodhen në vendin e fundit të klasifikimit.

Në krahun tjetër Besa e Kavajës do të presë në shtëpi Tomorin. Derbi i veriut në Kategorinë e Parë është ai mes Burrelit dhe Korabit,që pritet të jetë një sfidë mjaft interesane. Bylis do të luajë në transfertë përballë Lushnjes,ndërsa Vora pret në shtëpi Kastriotin.

Fatos LAMAJ

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img