Thursday, November 30, 2023

Katërshe tiranase me kryesor Adrian Beqirajn të Tiranës, gjykon sot kryesfidën Partizani-Vllaznia. Superiore, java e 12-të

Lexo

Kryesfida e javës së 12-të të Abissnet Superiore i është besuar ta drejtojë një katërshe e  kolegjumit të arbitrave të Tiranës me kryesor Adrian Beqirajn. Kolegë të tij do të  jenë, asistent i parë Ani Koçiaj dhe asistent i dytë Xhuljo Mani, ndërkohë që gjyqtar i katërt është Orlando Kuka.

Në sistemin VAR është caktuar patosaraku, Olsid Ferataj, ndërkohë që AVAR, tiranasi Arber Zalla. Delegat i Federatës Shqiptare të kësaj ndeshje shtë caktuar Bujar Pregja nga Tirana, ndërsa vëzhgues, durrsaku Idriz Gashi.

Dueli në fjalë luhet sot në stadiumin “Arena e Demave” duke nisur nga ora 18:00 dhe është ndeshja e fundit përmbyllëse e javës së 12-të të Abissnet Superiore

Arbiter kryesor: Adrian Beqiraj(Tirane)

Asistent 1: Ani Koçiaj(Tirane)

Asistent 2: Xhuljo Mani(Tirane)

Arbiter i 4: Orlando Kuka(Tirane)

Var: Olsid Ferataj(Patos)

Avar: Arber Zalla(Tirane)

Delegat: Bujar Pregja(Tirane)

Vezhgues: Idriz Gashi(Durres)

 

 

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img