Kënga e re e Vllaznisë, sponsori kuqeblu Alban Xhaferi, përshëndet miqtë e tij dhe premton rikthimin tek suksesi!

Lexo

(Video) Turneun Mbarëkombëtar, “Nikolin Karroca” e fiton Drita e Gjilanit. Sportistët më të mirë shpallen” Alban Haziri i Dritës dhe Jorni Egerci i Vllaznisë

 Klubi i Handballit Drita, Gjilan është shpallur fitues i Turneut të 3-të mbarëkombëtar të handballit, aktivitet i organizuar në...

Da Silva: “Jam shumë i lumtur për këtë titull, në Shqipëri kam fituar edhe një Kupë me Vllazninë. Kam vend për tatuazh edhe për...

Sulmuesi i Partizanit, Viktor Da Silva u shpreh i lumtur pas fitimit të titullit kampion:“Jam shumë i lumtur për...

Deliallisi: “Për ne nuk ka festë akoma, të ulim kokën e vazhdojmë punën për ndeshjen e radhës”

Pas humbjes së sotme ndaj Tiranës 1-2, Erzeni e mbylli kampionatin në vendin e 8-të të rendijtes dhe tashmë...

Mirëmbrëma miq!

Dëshiroj t’ju përshëndes të gjithë dashamirësve me këtë dhuratë, ideuar nga miku im Sidrit Bejleri dhe mbështetur nga unë për të gjithë ata që e duan me zemër Vllazninë, historinë e saj dhe të gjithë ata që kontribuan ndër vite për të.

Falenderoj përzemërsisht Sid

Bejlerin për muzikën, tekstin dhe

zemërgjerësinë.

Mjeshtrin Shpëtim Saraçi, regjisorin Eduart Grishaj, kryetaren e bashkisë dhe të gjithë ata që iu bashkuan këtij projekti!

Duke shpresuar që ne të vazhdojmë të rritemi, duke u përmirësuar vazhdimisht, me objektivin e vetëm #rikthimteksuksesi, kjo këngë dhe të tjera për “Vllazninë” të vazhdojnë të këndohen gjithmonë brez mbas brezi! Për të dëgjuar këngën e plotë klikoni në linkun e mëposhtëm:

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -