Kënga e re e Vllaznisë, sponsori kuqeblu Alban Xhaferi, përshëndet miqtë e tij dhe premton rikthimin tek suksesi!

Lexo

(Video) Diplomohen 30 fizioterapistët e parë të Kursit 1-vjeçar. Shulku: FSHF po investon shumë për sektorin e mjekësisë sportivë

Departamenti i Mjekësisë Sportive në FSHF ka përmbyllur me sukses kursin për formimin e fizioterapistëve dhe mjekëve sportive, të...

Volejboll-Vllaznia për femra dhe meshkuj, nesër mysafir në kryeqytet për tu ndeshur me Partizanin. Uniforma të reja për femrat

Superliga e volejbollit për femra dhe meshkuj ka filluar pasditen e së premtes me dy çifet, Skënderbeu-Tirana, me një...

Korça e dashuruar me volejbollistët shkodranë. Pas Adma Mikopules, Skënderbeu rrëmbeu edhe treshen e meshkujve, Drinazi-Lloshi-Preka

Korça dhe Shkodra, si dy nga qytetet e traditës, kulturës dhe historisë, kanë pasur vazhdimisht raporte shumë të mira...

Mirëmbrëma miq!

Dëshiroj t’ju përshëndes të gjithë dashamirësve me këtë dhuratë, ideuar nga miku im Sidrit Bejleri dhe mbështetur nga unë për të gjithë ata që e duan me zemër Vllazninë, historinë e saj dhe të gjithë ata që kontribuan ndër vite për të.

Falenderoj përzemërsisht Sid

Bejlerin për muzikën, tekstin dhe

zemërgjerësinë.

Mjeshtrin Shpëtim Saraçi, regjisorin Eduart Grishaj, kryetaren e bashkisë dhe të gjithë ata që iu bashkuan këtij projekti!

Duke shpresuar që ne të vazhdojmë të rritemi, duke u përmirësuar vazhdimisht, me objektivin e vetëm #rikthimteksuksesi, kjo këngë dhe të tjera për “Vllazninë” të vazhdojnë të këndohen gjithmonë brez mbas brezi! Për të dëgjuar këngën e plotë klikoni në linkun e mëposhtëm:

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -