Wednesday, February 28, 2024

KF Vllaznia, gati për shitjen e aboneve për ndeshjet e sezonit në stadiumin “Loro Boriçi”-Njoftimi zyrtar i klubit kuqeblu

Lexo

NJOFTIM

Të nderuar tifozë të Vllaznisë!

KF Vllaznia dëshiron t’iu informojë se duke nisur nga dita e nesërme, do të fillojë shitja e aboneve sezonalë, e vlefshme për të gjitha ndeshjet që ekipi ynë do të luajë në stadiumin “Loro Boriçi”. Në vlerën e abonesë është llogaritur çmimi i biletave me zbritje prej 30 % nga çmimi i biletës normale dhe kjo është bërë për 20 ndeshje (18 ndeshje të kampionatit dhe 2 ndeshjet e tureve të para të Kupës së Shqipërisë) ndërkohë që ndeshjet më të rëndësishme të Kupës do jenë sërish bonus për tifozët që do të bëjnë abonimin sezonal.

Çmimet sipas tribunave për abonetë e sezonit 2021-2022 do të jenë si më poshtë:

Tribuna VIP 20 000 lekë

Tribuna A+ B 14 000 lekë

Tribuna D2-D3 10.000 lekë

Tribuna D1-D4 7.000 lekë

Tribuna C dhe E 4.000 lekë

Të gjithë tifozët e interesuar duke filluar nga dita e nesërme nga ora 09.00- 12.00 dhe më pas, nga e hëna deri të premten çdo javë, të paraqiten pranë zyrave të KF Vllaznia tek stadiumi “Loro Boriçi”. Ata duhet të kenë me vete një kartë identiteti ose pasaportë, një foto personale si dhe do të plotësojnë një formular.

Të interesuarit mund të telefonojnë edhe në numrin e telefonit +355 67 523 6981

Po ashtu, klubi ka menduar edhe krijimin e një sektori- zone në tribunën qendrore, e cila do të jetë vetëm për familjarët. Për ta përfituar atë, minimumi i shitjes së aboneve është 2 copë.

Me gjithë këto veprime, KF Vllaznia kërkon të lehtësojë sa më tepër hyrjen dhe akomodimin e tifozëve ne shkallet e stadiumit për sezonin e ri futbollistik.

Forca Vllaznia!

 

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img