Thursday, February 22, 2024

Kupa e Botës/ Ndeshjet e sotme, Gjermania dhe Spanja zbresin sot në fushë

Lexo

Ndeshjet e sotme nisin që në orën 11:00, ku Maroku do të përballet me nënkampionët e botës, Kroacinë. Një ndeshje jo shumë e lehtë për kroatët, pasi Maroku ka një skuadër me teknikë të veçantë.

Sot, Gjermania dhe Spanja bëjnë debutimin e tyre në Kupën e Botës Katar 2022.

Gjermania e nis sot rrugëtimin në orën 14:00, ku përballë do të kenë Japoninë. Spanja do të ndeshet në orën 17:00 me Kosta Rika. Ndeshja e mbrëmjes do të jetë Belgjika përballë Kanadasë, në orën 20:00.

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img