Thursday, May 30, 2024

Lajmi i fundit…Durrsaku Florjan Lata, gjykon sot klasiken, Tirana-Vllaznia

Lexo

Klasikja e futbollit shqiptar, Tirana-Vllanzia, takim ky i vlefshëm për javën e 35-të të Abissnet Superiore, i cili luhet në stadiu8min “Air Albania” duke filluar nga ora 16:00 do të gjyhet nga arbitri durrsak, Florjan Lata. Ndihmës të tij janë :Ilir Tartaraj(Fier), Erind Burgu(Fushë-Krujë), Arbitër i 4:Andi Koçi(Durrës). Në sistemin VAR dhe AVAR janë caktuar:  Kreshnik Cjapi(Fier) dhe Adrian Beqiraj(Tiranë). Ndërsa, delegate është Marjus Sulejmani(Tiranë) dhe vëzhgues, Albano Janku(Tiranë)

Trupa gjykuese e ndeshjes, Tirana-Vllaznia

Arbitër kryesor:Florjan Lata(Durrës)

Asistent 1:Ilir Tartaraj(Fier)

Asistent 2:Erind Burgu(Fushë-Krujë)

Arbitër i 4:Andi Koçi(Durrës)

Var:Kreshnik Cjapi(Fier)

Avar:Adrian Beqiraj(Tiranë)

Delegat:Marjus Sulejmani(Tiranë)

Vëzhgues:Albano Janku(Tiranë)

Fatos LAMAJ

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img