Saturday, May 18, 2024

Pragsfida Tirana-Vllaznia, trajnerët Fagu dhe Brdariç zyrtarizojnë formacionet e para

Lexo

Në pritje të startit të supersfidës së javës së 35-të të katEgorisë Abissnet Superiore, Tirana-Vllaznia, trajnerët kundërshtarë, Erbim Fagu i Tiranës dhe Thomas Brdariç i Vllaznisë kanë zyrtarizuar formacionet e para.

Tirana: Selmani, Haxhiu, Mici, Hoxhallari, Përgjoni, Deliu, Lushkja, Jonuzi, Meta, Patrik, Abazaj. Trajner: Erbim Fagu

Vllaznia: Qarri, Smajli, Juriç, Pusi, Jago, Sala, Boshnjaku, Alivoda, Ajdareviç, Balaj, Çoba. Tranjer: Tomas Brdariç.

Fatos LAMAJ

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img