Mbyllet java e 21-të, ja si renditen skuadra e Abissnet Superiore

Lexo

Sonte, ora 20:45, Poloni-Shqipëri. Trajneri Silvinjo dhe Cikalleshi në konference shtypi: Rruga nuk është e lehtë por objektivi ynë është kualifikimi!

Trajneri i Kombëtares shqiptare, Silvinjo dhe sulmuesi Sokol Cikalleshi dolën pasditen e kësaj të diele në konferencën zyrtare për...

(Video)Kombëtarja e Shqipërisë mbërrin në Varshavë dhe zhvillon seancën e fundit në stadiumin “PGE Naradoëy”- Euro 2024, të hënën, ora 20:45, Poloni-Shqipëri

Kombëtarja shqiptare ka mbyllur sot përgatitjet për ndeshjen e parë të kualifikueseve të Europianit 2024 ndaj Polonisë, që luhet...

(Video)Gjimnastikë- Klubi i Gjimnastikës “Vllaznia”, kampion i Turneut “Flakadani i Karadakut” në Kosovë

Klubi i Gjimnastikës “Vllaznia” i mbështetur nga presidenti Leonard Lulaj vazhdon të jetë i sukseshëm, jo vetëm në garat...

Ndeshja Bylis-Partizani ishte ajo që mbylli roundin e javës së 21-të të Superiores, një sfidë që ka kthyer përsëri të kuqtë në garën për titull pasi kishte humbur terren rrugës pas krizës së rezultateve.

Rezultatet e kësaj jave kanë lënë ballshiotët të parafundit në renditje, në zonën e rënies nga kategoria, teksa shohin që skuadrat që kanë më sipër në klasifikim, Kukësi e Teuta, kanë krijuar një distancë prej dy pikësh me ta.

JAVA 21
E shtunë

Laçi-Egnatia 0-1
Kukësi-Kastrioti 1-0

E diel
Tirana-Vllaznia 0-1
Erzeni-Teuta 1-1

E hënë
Bylis-Partizani 0-1

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -