Thursday, April 18, 2024

Merkato-Vllaznia bën goditjen e radhës, firmos me sulmuesin anësor nga Maqedonia Darko Dodev

Lexo

Një tjetër përforcim ka mbërritur në kampin kuqeblu. Stafi drejtues vazhdon me kompletimin e skuadrës, pas dy shkodranëve Ildi Gruda dhe Eslit Sala, pasditen e së dielës zyrtarisht ka firmosur sulmuesi nga Maqedonia. Darko Dodev.

Ai do të jetë pjesë e skuadrës për 3 vitet e ardhshme. Dodev luan në rolin e sulmuesit anësor dhe për të kjo është eksperienca e parë jashtë vendit të tij.

Drejtuesit e klubit janë në bisedime për rinovimet e disa titullarëve që i ka mbaruar kontrata, por edhe me emra të rinj të cilët priten të bëhen të njohura në ditët në vazhdim.

Njoftimi zyrtar:

 

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img