Monday, May 20, 2024

Partizani me mungesa të rëndësishme, Skënderbeu i plotë

Lexo

Këtë të shtunë, është planifikuar të luhet sfida mes Partizanit dhe Skënderbeut, e vlefshme për javën e 34-t në Superiore.

Një ndeshje shumë e rëndësishme për të dyja ekipet, që nuk vijnë në situatë të njëjtë. Për këtë përballje, të kuqtë e kryeqytetit, do të kenë mungesa të rëndësishme si Hadroj, që u ndëshkua me të kuq në derbi, ndërsa në dyshim për këtë përballje janë Tedi Cara dhe Gjelbrim Taipi, për probleme me dëmtimin.

Në krahun tjetër, Skënderbeu vjen me ekip të plotë. I vetmi në dyshim është Nikaj, por edhe shkodrani duket se po kalon dëmtimin, që e mbajti jashtë për sfidën me Erzenin.

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img