Wednesday, February 21, 2024

Pas pak, Vllaznia-Laçi. Trajneri Osmani zyrtarizon formacionin e parë

Lexo

Pas pak në “Loro Boriçi” duke nisur nga ora 17:00, do të luhet sfida mes Vllaznisë dhe Laçit. Shkodranët kërkojnë të rikthehen të rezultatet pozitive dhe luajnë për 3 pikët ndaj kurbinasve.

Për këtë takim, Qatip Osmani do të ketë dy mungesa të rëndësishme ndaj kurbinasve. Bekim Balaj dhe Esat Mala nuk do të mund të japin kontributin e tyre në këtë përballje. Kapiteni ka plotësuar numrin 4 të kartonëve të verdhe, ndërsa mesfushori prej 3 javësh është i dëmtuar. Lajmi i mirë është rikthimi nga dëmtimi i një prej liderve të skuadrës, Esin Hakaj.

Formacioni zyrtar: Qarri, Smajli, Stojanovic, Juric, Hakaj, Krymi, Boshnjaku, Alivoda, Çoba, Gruda, Gomes.

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img