Wednesday, May 29, 2024

Reali feston titullin e fituar në hotel 431 kilometra larg Madridit

Lexo

Titulli numër 36 i Realit do të jetë i veçantë pasi jo vetëm nuk e fituan në fushë (u shpallën kampion pas humbjes së Barcelonës në Xhirona), por do ta festojnë 431 kiloemtra larg “Santiago Bernabeut”.

Katër takimet e fundit të Realit janë në program në Granda, Madrid (i viziton Deportivo Alavesh, Vijarreal dhe përsëri në Madrid (i viziton Sevija).

Të dielën është i sigurt fakti se nuk do të ketë festë në “Bernabeu” pasi stadiumi do të jetë i zënë për shkak se do të organizohen disa koncerte.

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img