RTSH Shkodra sjell për tifozet kuqeblu sfiden Teuta – Vllaznia, sot ora 16:00, në “Niko Dovana” të Durrësit

Lexo

Sonte, ora 20:45, Poloni-Shqipëri. Trajneri Silvinjo dhe Cikalleshi në konference shtypi: Rruga nuk është e lehtë por objektivi ynë është kualifikimi!

Trajneri i Kombëtares shqiptare, Silvinjo dhe sulmuesi Sokol Cikalleshi dolën pasditen e kësaj të diele në konferencën zyrtare për...

(Video)Kombëtarja e Shqipërisë mbërrin në Varshavë dhe zhvillon seancën e fundit në stadiumin “PGE Naradoëy”- Euro 2024, të hënën, ora 20:45, Poloni-Shqipëri

Kombëtarja shqiptare ka mbyllur sot përgatitjet për ndeshjen e parë të kualifikueseve të Europianit 2024 ndaj Polonisë, që luhet...

(Video)Gjimnastikë- Klubi i Gjimnastikës “Vllaznia”, kampion i Turneut “Flakadani i Karadakut” në Kosovë

Klubi i Gjimnastikës “Vllaznia” i mbështetur nga presidenti Leonard Lulaj vazhdon të jetë i sukseshëm, jo vetëm në garat...

Java e 24-ët e “Abissnet Superiore” do të mbyllet sot me tri sfida mjaft interesante. Në ekranin e RTSH do të vijë për shikuesit sfida që do të luhet në “Niko Dovana”, ajo mes Teutës dhe Vllaznisë, ora 16:00.

Kjo sfide eshte zgjedhur nga RTSH SHKODRA qe t’i ofrohet tifozeve te zjarrte shkodrane, duke e kthyer kete ekran, ne ekranin e Shkodres.

Durrsakët, mjaft të karikuar nga rezultatet e fundit, sidomos nga fitorja në javën e kaluar përballë Tiranës, do të kërkojnë të ruajnë ecurinë pozitive. Nga ana tjetër, një Vllazni e “plagosur” nga humbja e fundit, 0-1 përballë Kastriotit, që kërkon ringritjen.

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -