Monday, May 20, 2024

U mund me përmbysje nga Real Madrid 1-2, trajneri i Bayern, Tuchel: Kjo humbje dhemb

Lexo

Trajneri i skuadrës bavareze ka komentuar disfatën në “Bernabeu”

Thomas Tuchel, trajneri i Bayernit, ka folur për DAZN duke komentuar disfatën në “Bernabeu”, që solli dhe eliminimin nga Liga e Kampioneve: “Kjo humbje dhemb. Do të duhet pak kohë për t’u rikuperuar. Sigurisht, është e vështirë ta pranosh. Është pjesë e realitetit. Por nga ana tjetër, kishte shumë dëmtime, disa zëvendësime, shumë ngërçe”.

“Ne filluam me një katërshe përpara dhe në fund ata ishin të gjithë jashtë fushës. Dhe pastaj Manu, i cili kishte qenë i jashtëzakonshëm duke na shpëtuar gjithë natën, bëri një gabim që nuk do ta bënte në 100 vjet të tjera”.

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img