Saturday, September 30, 2023

(Video) Alban Hasani, drejtor i Akademisë Futbollit Vllaznia, flet për riorganizimin e akademisë si dhe projektet e Bashkisë Shkodër për futbollin e moshave

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img