Monday, June 24, 2024

(Video) Arjan Ibërshimi, drejtues i KH Vllaznia, falenderon pjesëmarrësit në Turneun e Handballit “Nikolin Karroca” si dhe familjen Karroca për mbështetjen financiare në organizimin e aktivitetit

Lexo

- Advertisement -spot_img

1 Koment

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img