Thursday, June 13, 2024

(Video) Trajneri i KH Drita-Kosovë, Remzi Jahiu, i kënaqur për fitimin e turneut “Nikolin Karroca” në Shkodër si dhe për bashkëpunimin me KH Vllaznia

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img