(Video) Bilardo-Inaugurimi i sallës së re në Shkodër-Flasin Nail Alushi, Ardian Vorfa dhe Edi Gjoni

Lexo

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -