Thursday, July 18, 2024

(Video) Futbollistja e Vllaznisë Arbiona Bajraktari, lë pas dëmtimin dhe rikthehet me fitimin e dy trofeve të vitit, Kupë dhe Kampionat. Gati edhe për Kupat e Europës

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img