Wednesday, June 19, 2024

(Video) Ish futbollisti i kombëtares Eduard Abazi, sot trajner në Portugali, flet për ndeshjen me Andorren dhe Pragndeshjen me Anglinë

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img