Sunday, December 3, 2023

(Video) Ish futbollisti shkodran Luan Zmijani, që krahas Vllaznisë, ka luajtur edhe me Partizanin dhe kombëtaren, komenton pragndeshjen, Partizani-Vllaznia

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img