Wednesday, November 29, 2023

(Video) Ada punon për perspektiven, Klodian Kaçoli dhe Rezart Çoku, 16 dhe 19 vjeç aktivizohen titullarë në ekipin e parë nga trajneri Mehja

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img