Sunday, February 25, 2024

(Video) Klaodio Çekini, trajner i Vllaznisë në boks U-16, vlerëson dy boksierët e talentuar, Jurgen Lazri dhe Adam Maca i ardhur nga Anglia për të boksuar me kuqeblutë

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img