Saturday, December 9, 2023

(Video) Kryebashkiakja Voltana Ademi, flet për proçesin e privatizimit të Vllaznisë dhe padinë që kandidati Almiro Gurakuqi ka bërë në SPAK ndaj saj

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img