Thursday, February 22, 2024

(Video) Mateo Qeseri, volej Vllaznia U21, ndër më të mirët në fitoren ndaj Partizanit 3-1 dhe kualifikimit në finalen e kampionatit

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img