Monday, April 15, 2024

(Video) Volejbollisti i Vllaznisë U21, Oliver Marku, flet pas fitores së gjysëmfinales së tretë ndaj Partizanit 3-1 dhe kualifikimin në finalen e kampionatit

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img