Saturday, May 18, 2024

(Video) Nesër, ora 19:00, Vllaznia-Kamza Basket në “Qazim Dervishi”. Çerekfinalja e parë e fazës Play Off. Bekteshi, optimist për kualifikim

Lexo

Superliga e basketbollit për meshkuj nis këtë mesjavë ndeshjet e çerekfinale të fazës Play Off. Vllaznia-Kamza Basket, është njëri prej çifteve të vlefshme për turin çerekfinalen, takim i cili do të luhet të mërkurën, ora 19:00 në pallatin e sportit  “Qazim Dervishi” të Shkodrës.

Vllaznia e basketit të meshkujve të drejtuar nga trajneri Damian Bekteshi kanë lënë pas dy faza shumë të mira duke e qënë të tretët në renditje pas Besëlidhjes dhe Teutës.

Në prononcimin e dhënë për mediat një ditë para këtij ballafaqimi, tekniku i kuqebluve Damian Bekteshi u shpreh optimist se Vllanzia do ta kalojë këtë tur.

(Video) Prononcimin e plotë në video të trajnerit Damian Bekteshi, mund ta ndiqni në kanalin tonë zyrtar, VERIU SPORT-YOUTUBE.

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img