Monday, June 24, 2024

(Video) Sponsori i Vllaznisë, Alban Xhaferi, komenton ndeshjen Vllaznia-AEL Limassol(0-1), si dhe konfirmon blerjen e një sulmuesi kroat për llogari të kuqebluve

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img