Tuesday, November 28, 2023

(Video) Sukses i shahistëve shkodranë-Interviste me trajnerin e Vllaznisë Erion Temali dhe shahistin Erjon Vogli

Lexo

 

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img