(Video) Tonin Binoshi-Sekretar i Federatës Shqiptare të Pingpongut, flet për Ligën e përbashkët Shqipëri – Kosovë dhe inaugurimin e sallës së re e pinpongut, ”Vllaznia”

Lexo

 

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -