(Video) Trajneri Bruno Rrotani, flet pas suksesit të atletëve shkodran në Maltë, si dhe rekordin e përmirësuar nga atleti i tij, Franko Burraj

Lexo

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -