Saturday, May 18, 2024

(Video) Trajneri i Vllaznisë, Nikolin Leka futboll femra, flet pas fitores 1-0 ndaj Spartak Myjava(Sllovaki) dhe kualifikimi në fazën play-off të Ligës së Kampioneve të Europës

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img