Wednesday, February 28, 2024

(Video) Trajneri i Vllaznisë Nikolin Leka, i kënaqur për fitimin e titullit të 10 kampion në Futboll Femra. Premton edhe fitimin e trofeut të Kupës së Shqipërisë dhe pjesëmarrje dinjitoze në Europë

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img