Sunday, May 19, 2024

(Video) Kapitenia e Vllaznisë Esmeralda Franja, e kënaqur për fitimin e titullit të 10 kampion në Futboll Femra. Premton edhe trofeun e Kupës së Shqipërisë si dhe sukses në ballafaqimet Europiane

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img