Thursday, February 22, 2024

(Video) Alban Xhaferi, President i KF Vllaznia, uron kolegun e tij Lazër Matija për suksesin e Vllaznisë së femrave, dhe premton Europën për Vllazninë e meshkujve!

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img