Wednesday, July 24, 2024

(Video) Trajnerja Nora Deda, ish volejbollistët Ardian Dodani dhe Artur Shtyllari, si dhe tifozi Pjerin Ndoja, flasin me respekt për figurën e ish volejbollistit dhe ish trajnerit të Vllaznisë, Adrian Mikopula, ndarë nga jeta në moshën 60 vjeçare

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img